Na čo sa pripraviť pri užívaní liekov na erekciu

Každý liek na erekciu lacnegenerika.to má aj svoje vedľajšie účinky. S tým musíte počítať a hlavne by ste na to nemali zabúdať, pretože si môžete privodiť naozaj vážne zdravotné komplikácie. Ak však budete lieky užívať s rozumom, nemusíte sa ničoho báť.
Ohorok s cigarety v pivovom vrchnáku.jpg

Keď ste zdravý, rozhoduje disciplína

Nebudem sa venovať prípadom, kedy trpíte nejakým chronickým ochorením, pretože to je téma pre odborníkov – lekárov a nie pre mňa – laika. Povedzme, že ste zdraví, teda okrem vašej potencie. V takomto prípade sa pri užívaní liekov na erekciu držte týchto zásad:

  • Ani kvapka alkoholu.Ani ja som nebral upozornenia na príbalovom letáku vážne a nie raz si rovno po užití tabletky dal jeden malý ostrého, pivo alebo dva deci červeného. Áno, uznávam, že v deväťdesiatich percentách prípadov sa mi nestalo nič zlé. To sa stalo len raz a popravde mi to stačilo viac než dosť. Myslel som, že mám infarkt. Srdce mi búchalo, potil som sa ako prasa a tep som mal taký rýchly, že som mohol ísť robiť dídžeja na techno párty.

Muž v posilňovni beží na bežiacom páse.jpg

  • Ak fajčíte, tak to obmedzte vo všeobecnosti, nie len vo chvíli, keď si vezmete tabletku. Tabletky na erekciu v drvivej väčšine spôsobujú to, že sa vám cievy roztiahnu. Cigarety ich zas, takpovediac, sťahujú, preto nejde o dobrú kombináciu. Podľa môjho doktora je bezpečných desať cigariet za deň. pozor! Nie zdravých, ale bezpečných.
  • Potom, ako užijete tabletku a urobíte, čo ste mali, pite veľa vody. Naozaj veľmi veľa vody!!! Ja za večer „stiahnem“ aj dva litre minerálky. Ak to neurobím, necítim sa úplne najlepšie. Neviem, čomu presne tento jav pripísať. Tabletky z časti riedia krv a voda taktiež, no bez tekutín mi naozaj nie je najlepšie.
  • Nikdy neprekračujte povolené množstvo, ktoré je veľmi jasné pri akýchkoľvek tabletkách. Jedna tabletka denne! To je maximum, ktoré naozaj neprekračujte. V danom momente vám nemusí byť nič, no keď sa ráno zobudíte, tak budete mať pocit, že ste prekonali infarkt.