Po čom žena naozaj, ale naozaj, tužia

Nikdy som nerozumel mužom, ktorí hľadajú tipy na kvalitný sex na internete. OK, nejaká tá diskusia, kde sa k téme vyjadrujú reálny ľudia – muži aj ženy, ktorí hovoria o svojich osobných skúsenostiach, to nemusí byť niekedy na škodu. Viete, malá inšpirácia, skúsenosť druhého alebo odosobnený názor, to sú užitočné veci. Ak však chcete spoznať skutočných 6 tipov, ako uspokojiť ženu Lacné generiká, čítajte ďalej.Muž a žena spolu ležia v suchej tráve.jpg

Zopár tipov, ktoré fungujú vždy
OK, priznávam, že tých tipov asi nebudete šesť, ale znie to tak dobre, nie? Nasledujúce rady berte ako také malé okienko do ženských duší, hláv a tiel. Mňa zatiaľ ani jeden z nasledujúcich bodov nesklamal.

  1. Láska je najsilnejšie afrodiziakum

Ak čakáte nejaké chmaty a hmaty, tak vás asi sklamem. O tých totiž nemám v pláne hovoriť. Viete, čo je podľa mňa tým najsilnejším afrodiziakom, ktoré vplýva na libido ako divé? Pevná a dôverný vzťah. Jasné, po rokoch sex už nie je taký divoký, no ženy milujú, keď sa milujú s chlapom, ktorého dôverne poznajú.

  1. Zmena je život a aj sex

Asi viete, že nuda v posteli nie je dobrá vec, ale možno nemáte poňatie o tom, ako veľmi zlá vec to je. Nuda môže váš sex zabiť a ak sa nudí vaša partnerka, tak nemôžete očakávať, že ju uspokojíte, ako sa patrí. Preto experimentuje, odviažte sa a nemajte žiadne zábrany.

  1. Pomôcky pomôžu

Ženy milujú erotické pomôcky“ Verte mi, je to naozaj tak. Zo začiatku sa môžu tváriť neprívetivo alebo sa aj hanbiť, pretože boli takto vychované. Žena jednoducho nesme mať žiadne zvrátené myšlienky. Ona ich však má, tak smelo do toho.
Žena leží opretá o muža na pláži.jpg

  1. Masáže na začiatok

Pomalá a dostatočne dlhá masáž celého tela aj intímnych partií dokáže vašu sexuálnu partnerku nažhaviť dokonale. Tak sa nikam neponáhľajte a poriadne ju pred sexom vymasírujte. Nezabudnite na olej a poprípade aj nejaké tie šteklivé erotické pomôcky.