Keď k nám príde do firmy nejaký zahraničný kolega tak z toho máme zmiešané pocity. Na jednej strane si konečne môžeme vydiskutovať všetko, čo potrebujeme reálne a zoči-voči, ale na druhej strane mu musíme počas daného pobytu venovať všetku našu pozornosť, pretože firma asi nemá dostatok iných pracovníkov, ktorí by ho zabavili tak ako sa patrí. Tak musíme premýšľať aký program mu vymyslieť, aby spomínal na našu krajinu s príjemným pocitom a s bázňou v srdci. Ťažká úloha, keď neviete ako na to.

Zahraničný kolega väčšinou nevie ani po slovensky, takže ho nemôžete len tak poslať niekam, kde sa nedohovorí. Väčšinou sa teda vyžaduje, aby ste mu počas jeho pobytu na Slovensku spravili program a zároveň aj doprovod. Tak s ním strávite aj nejaký ten čas navyše. Mám pre vás však jeden tip – taký program, ktorý môže absolvovať úplne sám, pretože jeho cudzojazyčnosť nebude žiadny problém.

hotel-4099306_1920

This is tantra massage – Je to tantra masáž.

woman-3418369_1920

Masérky na tantra masážach sú profesionálky, ktoré sa vedia dohovoriť viacerými jazykmi, takže okrem toho, že vedia masírovať, vedia aj konverzovať so svojimi klientmi rôznymi jazykmi. Jazyk ovládajú teda na výbornej úrovni vo všetkých hľadiskách. Ak by ste svojmu kolegovi zo zahraničia zaplatili takúto službičku, zaručene by na túto služobnú cestu len tak ľahko nezabudol. Absolvovanie tantra masáže je totiž niečo, na čo sa nezabúda a ak to doteraz nevyskúšal vo svojej domovskej krajine, tak to určite po príchode naspäť vyhľadá, prípadne vždy keď príde na Slovensko na pracovnú cestu, tak zamieri práve sem a vy môžete byť na sebe hrdý, že ste to takto perfektne vymysleli. Ani ste s ním nemuseli tráviť toľko času a zároveň ste mu vymysleli taký exkluzívny program, ktorý by prekonalo len veľmi málo čo. Prípadne si môžete takúto tantra masáž dopriať aj vy a potom sa môžete s cudzincom podeliť o vaše dojmy a on vám zasa opíše tie svoje. Možno si budete chcieť vymeniť masérky a tak sa vám rozšíria obzory.