Bez káblov sa dá takisto fungovať

Človek sa počas života dostane do mnohých rôznych situácií, kedy potrebuje rýchlu pomoc, zdravotnú alebo týkajúcu sa technických problémov. Dnes žijeme v dobe, keď už ani z toho nemusíme mať obavy, pretože kam sa vyberieme, všade tam si s technickými problémami dokážeme v mnohých prípadoch pomôcť aj sami. Príkladom je AKU náradie.

stiahnuť (1)

V súčasnosti sme svedkami rozrastania sa chatárskych oblastí, ľudia si kupujú záhrady a víkendy či všetok voľný čas radi trávia mimo miest. V niektorých oblastiach však ešte ani dnes nemajú prístup k elektrickej sieti, a tak jediným spôsobom ako zabezpečiť funkčnosť zariadení ryobi 18v je vybrať si typ AKU. Náradie tohto typu totiž nepotrebuje zapájanie so elektrickej siete, pretože funguje na batérie, čiže akumulátory. Tie sa po nabití môžu používať nejaký čas bez nutnosti zapájania káblov.

AKU náradie má veľkú výhodu v tom, že je možné používať ho všade, kde nemáme možnosť použiť klasické káblové zapájanie náradia. Ide o kompaktné riešenie, ktoré zahŕňa náradie rôzneho typu, batérie, nabíjačky, akumulátory, vŕtačky, kompresory, píly, ručné vysávače, uťahovačky, skrutkovače a tak ďalej. Pozornosť treba venovať aj nabíjačke Ryobi 18v one+, ktorá je vynikajúcim pomocníkom v každej praktickej domácnosti. Rýchlosť, ktorou nabíja, je až 5,0A/hodinu, takže akumulátor môže byť celý nabitý už za jednu hodinu. Táto značka náradia je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená a špeciálne modely Ryobi one plus sa tešia veľkej popularite medzi používateľmi.

Vrtacka

Všetky typy náradia, ktoré táto značka ponúka, sú známe svojou kvalitou, nájdete ich v dielňach spotrebiteľov na celom svete, pretože sú spoľahlivé a hlavne vždy poruke, ak sa vyskytne problém. Na AKU náradie sa dá spoľahnúť v každej situácii, či už ste na cestách mimo dosahu civilizácie alebo na chate či chalupe v prírode, kde líšky dávajú dobrú noc. Moderný človek je na každý prípad pripravený práve vďaka náradiu značky Ryobi.