Kapsáče sú späť!

Určite si ešte veľmi dobre pamätáte na staré dobré kapsáčové nohavice. V našich končinách boli hitom v priebehu deväťdesiatych rokov. Dalo by sa povedať, že z módy vyšli veľmi rýchlo. A rovnakou rýchlosťou sa z týchto nohavíc stal akýsi symbol nevkusu. Dnes sú však späť. Nosia ich všetci. Modelky, vlogerky, módne návrhárky, dokonca ich nájdete v ponuke svetových módnych značiek. Takže ak sa vám nejakú ešte váľajú na povale, odhoďte predsudky a von s nimi!

kapsáče
 
Rifľové, menčestrové aj látkové
 
Kapsáče sú IN vo všetkých možných podobách. Môžete siahnuť po rifliach, alebo klasických látkach, ako je napríklad menčester, či napodobenina materiálu, z ktorého sa vyrábajú vojenské maskáče. Svetové modelky dokonca nosia kúsky vyrobené zo šušťákoviny! Medze sa nekladú ani vo farbách. Žlté, biele, modré, oranžové alebo kaki. Je to len na vás.
 
Kombinujte ostošesť
 
Ak si predstavíte tieto nohavice, pravdepodobne nedokážete vymyslieť žiaden kúsok oblečenia, ktorý by sa k nim hodil. V takzvanej „vysokej móde“ sa však medze nekladú. V podstate si k nim môžete obliecť čokoľvek. Športové tričko, blúzka, alebo elegantný klobúk. Povolené je jednoducho všetko.
 
Čo na nohy
 
Ako sme spomenuli vyššie, ku kapsáčom si môžete obliecť čokoľvek, a to platí aj o topánkach. IN sú hlavne športové tenisky, alebo klasické botasky. Čím mohutnejšie a výraznejšie tým lepšie. Pokiaľ by ste to predsa len riskli a tieto nohavice začali opäť nosiť, môžete ich skombinovať aj s elegantnými lodičkami na vysokom podpätku, alebo obľúbenými balerínkami.

kalhoty
 
Športová mikina aj elegantná blúzka
 
Na prvé počutie sa vám to asi bude javiť ako veľmi zvláštna kombinácia, avšak ku k týmto nohaviciam, môžete nosiť vyslovene športové mikiny, či  tričká. Rovnako dobre však pôsobia aj s tunikou, blúzkou, alebo inými elegantnými kúskami. Nemusíte sa báť ani populárnych overize svetrov, alebo búnd. Ak sa chystáte na festival na vrch si môžete obliecť len horný diel výrazných plaviek. Verte, že tatko budete nezabudnuteľná.