Pánske mikiny

Páni, ktorí dávajú prednosť športovému štýlu, si pri výbere mikín prídu na svoje. V mikinách pôsobia obzvlášť príťažlivo a navyše sa mikiny aj výborne nosia a sú obzvlášť pohodlné a praktické. Dobre s kombinujú so zvyškom oblečenia a ak máte mikín niekoľko môžete vytvárať nové a nové kombinácie a outfity a vyžarovať kus svojej osobnosti do okolia, ktorá je prejavená do určitej miery http://www.geni.sk/stare-slovenske-a-uhorske-miery-dlzka/ aj vašim zovňajškom alebo práve tou vašou konkrétnou mikinou, ktorú máte na sebe. Takže nie je celkom na škodu dôsledne zvážiť výber a obliekať sa ladne a vkusne. V prvom rade sa vy, milí páni, potrebujete cítiť príjemne a takýmto dojmom budete v tomto prípade aj pôsobiť. Všetko začína v našom vnútri, v našom rozhodnutí a presvedčení.

značka ideál

V ponuke nájdete typom mikín viac ako dosť. Mikiny rôznych dĺžok, farieb, vzorov. Mikiny na zips, bez zipsu, s vreckami alebo bez vreciek či s rôznymi nápismi. Mikina s kapucňou pánska je hodnotným kúskom, ktorý je na nezaplatenie. Do fitka, na šport, na prechádzku, na ranný beh, či kávu s priateľkou alebo partou kamarátov. K vyznávačom a doslova fanúšikom mikín patria muži všetkých vekových kategórií, začínajúc od chlapcov v detskom veku, cez študentov a mladých mužov, až po mužov v zrelom veku.

nevýrazno - výrazná čierna

Ak by ste predsa len váš šatník radi doplnili o mikinu na dané obdobie, alebo potrebujete niečo nové a obohacujúce do vašej skrine, pokojne vsaďte na istotu a vyberte si mikinu, akú ešte doma nemáte. Mikina s kapucňou umožňuje občasné prekrytie hlavy v prípade nie celkom ideálneho počasia, alebo len tak, ak chcete pôsobiť tajomne či inkognito. Mikiny sa hodia svetlým aj tmavým mužom. Pokojne sa pomocou vhodne vybratej mikiny môžete zvýrazniť alebo naopak, ak to práve tak necítite a chceli by ste vyzerať nenápadne, tak aj to. Jednofarebné tmavé mikiny vám to určite umožnia.