Plastové kontajnery pre Vaše podnikanie

Skladovanie tovaru, transport tovaru, rozvoz produktov – to všetko vyžaduje vybavenie v podobe kvalitných kontajnerov. Najrozmanitejšiu ponuku kontajnerov nájdete v e-shope firmy Schoeller Allibert. Sú totiž špecialistom v odvetví výroby obalových materiálov, čiže vo výrobe kontajnerov schoellerallibert.com. Vyrábajú kvalitné plastové prepravky na ovocie a zeleninu, s ktorými ostanú Vaše plody dlho čerstvé. Veľmi praktické sú perforované prepravky. Otvory v stenách prepraviek totiž zabezpečujú optimálne prúdenie vzduchu vo vnútri, čo výrazne pomáha predchádzať hnilobe a vzniku plesní. Prepravky na ovocie a zeleninu je možné stohovať, čím je ich používanie ešte praktickejšie.

zelenina v prepravkách

Kvalitný plast, z ktorého sú vyrobené, unesie aj naozaj veľkú hmotnosť nákladu, no zároveň je ľahký. Schoeller Allibert vyrába aj mnohé ďalšie kontajnery na rôzne druhy použitia. V ich sortimente nájdete jednoduché plastové prepravky, ale aj uzamykateľné kontajnery, ktoré sú ideálnou voľbou pre prevoz a skladovanie drahého tovaru. V prípade potreby väčšieho množstva nákladu, ktorý môže byť kľudne aj v tekutom skupenstve, Vám odporúčame IBC kontajnery od tejto spoločnosti. Sú nadizajnované s ohľadom na každučký detail ich použitia. Či už je to nakladanie tovaru, vykladanie tovaru, prevoz, skladovanie, manipulácia s kontajnerom alebo jeho čistenie, môžete sa spoľahnúť, že s IBC kontajnerom od Schoeller Allibert to bude za každých okolností jednoduché. Medzi produktmi spoločnosti Schoeller Allibert však nájdete aj palety. Nie však tie bežné, drevené, ale plastové.

prepravky

Pýtate sa, aké výhody prináša použitie plastu v prípade paliet? V prvom rade je to odolnosť materiálu, akým kvalitný plast jednoznačne je. Drevo je organický materiál a postupom času môže kvôli vlhkosti prostredia začať hniť. To však plastovým paletám nehrozí, ani keď sú sústavne skladované vo vonkajších priestoroch. Plastové palety nenapádajú škodcovia. Nie je preto potrebné ich pravidelne chemicky ošetrovať tak, ako je to práve v prípade drevených paliet. Okrem toho plastové palety nezačnú ani hrdzavieť. Hrdza je veľkým nepriateľom drevených paliet, ktoré sú z dreva spájaného klincami. Navštívte e-shop Schoeller Allibert a vybavte sa tými najkvalitnejšími produktmi.