Posteľ, základ bývania


Doprajte si nové posteľné prádlo. Jednoduchý spôsob, ako sa cítiť v miestnosti príjemne , je kúpiť si nejaké nové, kvalitné posteľné prádlo. Urobte si posteľ skutočným ohniskom tým, že sa rozhodnete pre jemnú tlač v zemitých farbách.

postel
 
     Odložte svoj nočný stolík. Je ľahké, aby sa váš nočný stolík stal skládkou hrnčekov, liekov proti bolestiam, kníh a ďalších kusov náradia, ktoré ste nahromadili. Majte tam iba to, čo skutočne potrebujete, je kniha, ktorú pravidelné čítate, nočné lampičky a upokojujúcu voňavú sviečku pre lepší spánok.
 
     Skryť káble. Zatiaľ čo ste v náladovej atmosfére, prečo sa nepodarilo riešiť ten nevzhľadný kus drôtov, ktoré prechádzajú cez vašu spálňu? Najlepším spôsobom je, keď uchopíte niektoré závesy a pripevnite drôty za šatníky a stoly, aby ste ich skryli.

spánek
 
     Získajte správny matrac. Starý prehybný matrac nielenže ovplyvňuje vašu kvalitu spánku, ale môže si vyberať daň za svoje zdravie a pohodu. Matrace, ktoré správne nepodporujú, môžu viesť k zlému držaniu spánku a napätiu svalov, čo vedie k bolesti chrbta.
Odborníci odporúčajú nahradiť váš matrac, ak sú staršie ako 10 rokov. Pre maximálnu podporu sa odporúčajú matrace s dvojitými pružnými vrstvami – vrchná vrstva sa tvaruje na kontúry tela, zatiaľ čo spodná vrstva absorbuje rozloženie hmotnosti pre maximálny komfort.
 
     Premiestnite svoj nábytok. Jednoduchý spôsob, ako zmeniť miestnosť s minimálnym úsilím, je hrať s nábytkom. Skúste posunúť posteľ do inej oblasti miestnosti alebo experimentovať s ohniskovým bodom miestnosti.
Podľa feng shui je optimálna poloha vašej postele spočíva na stene diagonálne naproti dverám.

dívka
 
     Zaviesť trochu zelene. Zelená farba je farbou roku 2017. Ale ak nechcete maľovať vaše steny zeleným / žltým odtieňom, môžete len prisadiť nejaké rastliny. Nielen, že rastliny dodávajú spálni, niektoré nové ohniská, sú povedané, že majú niekoľko výhod, ktoré vám môžu pomôcť spať.