Skrášlite svoj balkón!

Sťahujete sa do nového domu a chcete, aby bol perfektne vybavený a aby ste sa v ňom cítili spokojne? Ak áno, robíte správne. Cítiť sa doma príjemne a mať dom podľa vlastných predstáv a očakávaní je na nezaplatenie a rozhodne vám odporúčame investovať do svojho bývania čas, peniaze aj energiu. Ak ste sa rozhodli pre moderný štýl vášho nového bývania, máte veľkú výhodu, pretože nájdete na trhu množstvo sortimentu. V dnešnej dobe je trendom mať dom či byť zariadený do minimalistického štýlu inšpirovaným práve škandinávskou architektúrou a dizajnom.

dom s balkónmi

K takémuto štýlu patria sklenené doplnky či nerušivé nábytky v neutrálnym farbách. Konkrétnym produktom je napríklad aj sklenené zábradlie na balkón Lmmont, ktoré sa stáva čoraz viac populárnejším. Medzi ich najväčšie výhody patrí to, že dokážu opticky zväčšiť váš priestor. Váš dom či balkón bude teda vyzerať väčší ako normálne je, čo rozhodne prekvapí v pozitívnom smere. Okrem toho nebráni slnečným lúčom k prenikaniu, takže si môžete vychutnať krásne západy či východy slnka na vašich balkónoch.

sklenené zábradlie

Napriek tomu, že sa niekomu môže zdať toto zábradlie ako menej bezpečné, je na omyle. Všetky zábradlia sú komponované z tvrdeného skla a môžete si ho skrášliť aj hliníkovými úchytkami. Tie si môžete zvoliť kde chcete, či už na vrchu zábradlia alebo zboku. Všetky ponúkané sklenené zábradlia na balkón majú aj certifikát o bezpečnosti produktu, takže sa nemusíte báť, že by sa vám niečo mohlo stať.

Cena týchto zábradlí je veľmi individuálna, pretože záleží od viacerých faktorov ako je napríklad veľkosť, typ skla, počet úchytiek a podobne.

Ak ste aj vy nadšencom skla, moderného štýlu a dizajnu, tento typ zábradlia je práve pre vás. Neváhajte a vyberte si to svoje, to ktoré sa vám bude hodiť najviac. Zväčšite priestor doma a buďte moderný aj počas nasledujúcich rokov!