Umelé riasy – prirodzená krása

Oči dotvárajú celkový výraz tváre a podčiarkujú jej výnimočnosť, preto je potrebné venovať im dostatočnú pozornosť. A že nejde len o zdravotné hľadisko oka je jasné, ale pre celkový výzor a dokonalú vizáž je estetická úprava očí dôležitá.

kosmetika

Prírode treba trocha pomôcť
Niektoré aspekty oka sú dedičné, napríklad tvar a veľkosť očí, s tým sa musíme zmieriť, ale dnes už máme možnosť, ako si napríklad šošovkami z modrých očí razom urobiť hnedé a naopak, s dĺžkou rias tiež nie je žiadny problém, existujú umelé nalepovacie riasy, ktorými dokážeme svoje nedokonalé prirodzené upraviť na dlhý, hustý závoj rias. Dodajú oku zvodný pohľad šmrnc a pekne ho zvýraznia.
Príroda však každému z nás nadelila niečo iné. Krásne, dlhé a husté riasy sú snom takmer každej ženy. Prirodzené riasy zvyknú byť riedke a krátke, vtedy na ich predĺženie používame kozmetické pomôcky, napríklad maskaru. Ak ani to nedokáže uspokojiť naše predstavy, spoľahnúť sa môžem na predĺženie umelými riasami.

Krása vhodná pre každú ženu
Umelé riasy sú v poslednom čase veľmi žiadané a u žien obľúbené. Ich aplikácia je bezbolestná a dostupná pre každú ženu. Ide o metódu lepenia, to znamená, že na vlastné, prirodzené riasy sa nalepia trsy alebo jednotlivé umelé riasy, čím vznikne prirodzený efekt. Každá žena teraz môže získať magický a výrazný pohľad, ani na veku ženy nezáleží.

Kvalita na prvom mieste
Produktov tohto typu dnes už na trhu nájdete množstvo, no treba si dať záležať na kvalite, predsa len hovoríme o úprave dôležitého orgánu v tele, ktorý, ak sa poškodí, obnova už nemusí byť možná. Jednou možnosťou je, že si procedúru urobíte samy doma alebo, a to je to lepšie riešenie, že sa zveríte do rúk odborníkom v kozmetických salónoch. Celý proces netrvá dlhšie ako hodinu, je bezbolestný a vy odtiaľ odídete s vysnívaným pohľadom a väčším sebavedomím.

portrét

Ďalšie líčenie nie je potrebné
Výhodou týchto umelých rias je ich výraznosť, sú pekné, formované a už nepotrebujú ďalšie líčenie, tým ušetríte čas aj peniaze. Vydržia niekoľko týždňov, maskaru nebudete celý ten čas potrebovať, už žiadne problémy s jej rozmazávaním a večerným odličovaním. Mať krásne riasy nebolo nikdy predtým také jednoduché!