Biliard

Na hranie biliard je potrebných len osem guľôčok. Aj keď nepotrebujete doktorát vo fyzike, aby ste sa naučili hrať, pochopiteľne pomôže pochopenie niektorých fyzikálnych princípov. Biliard sa môže hrať sám alebo s priateľmi. Potrebujete mentálne zameranie, koncentráciu a schopnosť vypočítať niektoré veci. Biliard je tiež veľa zábavy, keď si len chcete oddýchnuť na konci dlhého dňa, pri rozhovore so svojimi priateľmi alebo spoluhráčmi, a zároveň sa tešíte na výzvu tejto úžasnej hry.

billiard

Začíname s hraním biliardov
Biliard je považovaný za zložitú hru. Existujú pravidlá, ktoré musíte dodržiavať. Niektoré základné aspekty biliardu sú pravidlá hry, princípy hry, vystrihnuté zábery, bankové výstrely, efekty atď. Začnete tým, že sa naučíte svoj postoj. To je veľmi dôležité, pretože to ovplyvní vašu schopnosť strieľať bez ohľadu na to, akú máte hmotnosť, výšku alebo vek. Ale ako sa naučíte v hre, objavíte, že rôzni hráči, ktorí sú veľmi úspešní, si vyvíjajú svoj vlastný úspešný štýl. Dozviete sa, ako uchopiť a zamerať tágo.

kouř

Online biliard
V súčasnej dobe sa okrem bežného biliardu stal online biliard veľmi populárny. Pravidlá sú rovnaké aj stratégie a techniky. Je zrejmé, že existujú rozdiely, ale on-line hráči nájdu veľa výhod pri hraní on-line biliardov. Jeden sa ľahko naučí v realistickom biliardovom stole. Online biliard sa často hraje za peniaze. V on-line biliard, namiesto tága, použite myš na cieľ a strieľate. Okrem zjavného pohodlia pri hraní z pohodlia vášho osobného počítača vo vašom vlastnom čase získate obrovský výber hier s veľkou flexibilitou.

plátno

Niektoré zaujímavosti
Teraz, keď máte nejakú predstavu o biliardovej hre, pozrite sa na niektoré mená z biliardovej sály slávy. To bolo založené v roku 1966, aby vzdal hold tým pozoruhodným hráčom biliardov a vynikajúcim prispievateľom do hry. V biliardovej sieti slávy je päťdesiat ľudí.
– Ralph Greenleaf patril medzi prvých, ktorí boli zaradení do sály biliardovej slávy. Bol šampiónom Svetového vreckového biliardu viac ako dvadsaťkrát a má veľký fanklub.
– William Frederick Hoppe alebo Willie Hoppe je americký balkánsky šampión, ktorý získal viac ako 50 svetových titulov. Začal hrať v šľachetnom veku 5 rokov a získal prvé majstrovstvá vo veku 18 rokov.