Čierne šaty a ich variácie

Šatník žien nemusí byť veľkolepý, pri správnej kombinácii základných kúskov si šikovná a elegantná žena vyčarí priam rozprávkové modely.

Čierne šaty sú nepísaným pravidlom a základom ženského šatníka, dajú sa ľahko kombinovať s rôznymi doplnkami, ktoré určia ich účel využitia.

girl-559307_640

Inšpiráciu Vám ponúka kolekcia čierne šaty, ktorá obsahuje takmer všetky štýly a možnosti prevedenia dámskych čiernych šiat. Nájdete tu spoločenské čierne šaty, modely na plesy, bály, posedenia, večierky, letné párty ale aj veľkolepé róby.

Výnimkou nie sú ani koktejlové šaty rôznych strihov s kožušinovou štólou, ktorá lahodí ženskej kráse.

Ponúkané modely sú z prvotriednych nekrčivých materiálov, ich strihy sú klasické, elegantné, luxusné ale aj so štipkou ženskej rafinovanosti a sú určené pre všetky vekové kategórie.

Mladé slečny a dámy si určite vyberú ženské strihy s ramienkami, volánmi, krajkami a so zaujímavými doplnkami vo forme viazačiek, opaskov, hispánskych modelov.

V ponúkanej kolekcii nájdete vhodné čierne šaty aj na letný večierok alebo firemnú oslavu, modely sú pútavé a niektoré z nich sú doplnené jemným a zaujímavým vzorom na čiernom podklade.

Letné, ľahké vzdušné šaty s kvetinovým dezénom na vkusnom čiernom podklade sú vhodné aj do práce alebo len tak na nezáväzné stretnutia alebo nákupy.

Ponúkané večerné toalety v čiernej farbe hýria nápaditými strihmi v elegantnom tóne, ktorý bude vyhovovať určite každej postave.

business-lady-1928085_640

Ponuka obsahuje aj aktuálne moderné čierne šaty so športovými prvkami, ktoré pri vhodnej kombinácii s elegantnými doplnkami pôsobia mimoriadne trendovo a ženy ich obľubujú.

Určite Vás zaujme aj ponuka hodvábnych, ľahkých šiat so širokými volánovými rukávmi v rôznych dĺžkach od ultra mini až po midi, rôznych strihov, ktoré pôsobia priam dievčensky a omladia každú dámu.

Vyberte si zo širokej ponuky, nájdite inšpiráciu pre seba a zažiarte v čiernych šatách.