Doprajte si čas na manikúru

No aj napriek tomu sa každá žena snaží zapáčiť. A preto je ponuka procedúr a skrášľovacích služieb na veľmi vysokej úrovni. Nechty sú súčasťou našich rúk a častokrát im nevenujeme takú pozornosť, akú by si zaslúžili. Na jednej strane je úprava nechtov kvôli kráse, na druhej strane zo zdravotného hľadiska. Najmä pedikúra by mala byť súčasťou každomesačnej starostlivosti o telo.

nechty

Manikúra

Ruky sú časť nášho tela, ktoré používame najčastejšie a preto by mali vyzerať aj upravene. Keď si na vás muž všimne špinavé, dolámané nechty, určite si urobí názor aj na zvyšok vašej osobnosti. Preto by malo byť vo vašom záujme pravidelne navštevovať manikúru. Pri množstve povinností nemáme dostatok času na každodenné lakovanie nechtov. A z tohto hľadiska sa rozšíril trend gélových nechtov. Gél na nechty pracuje na inom princípe ako je to v prípade laku. Lak stačí naniesť na necht a nechať niekoľko minút zaschnúť. Gél je na aplikáciu náročnejší, keďže je tuhší a vhodný aj na modeláciu. Na to slúži stavebný gél na nechty. Následne sa nanáša vrchný gél alebo gél lak v rôznych farebných možnostiach. Princípom gélových nechtov je zatvrdnutie gélu v UV lampe. Vlastnosti gélových nechtov sú odolnosť a tvrdosť, vďaka čomu je možnosť aplikácie gélových nechtov v priemere raz za mesiac.

nechty

Pedikúra

Pri pedikúre nie je dôležité ani tak či si dáte aplikovať na nechty aj gél. Samozrejme v lete, kedy vystavujeme naše nohy v šľapkách je možnosť úpravy nechtov veľmi dôležitá. No na nohách máva množstvo žien zdravotné problémy s nechtami a pedikérky sa o to dokážu postarať. Gélové nechty nemusia byť iba v réžii profesionálnej nechtárky. Gélové nechty dokáže každá žena pomocou správnych, kvalitných produktov vytvoriť aj sama doma. Poslúžia jej na to profesionálne produkty na d-nails.sk, ako aj celé gélové sady.