Poistite sa aj na cesty

Za hranice Slovenska odchádzame najčastejšie za oddychom v podobe dovolenky. Ale takisto si vieme dopriať aj krátkodobé výlety či cestujeme za prácou. Pri cestovaní je však dôležité myslieť na jednu vec. A tou je cestovné poistenie. Cestovné poistenie je v prípade prekročenie hranice Slovenska skutočne nevyhnutné. A to v prípade, že cestujete na dovolenku k moru, pár dňový výlet do svetových metropol, ale aj na lyžovačku do Álp. Práve pri zimných lyžovačkách je cestovné poistenie dôležitou súčasťou vašej cesty. Určite poznáte nástrahy lyžovania na veľkých svahoch. Pády na zjazdovkách sú pomerne časté a v lepšom prípade sa to skončí iba vyvrtnutím či menšou zlomeninou.

poistenie na hory

Nehovoriac o tom, že niekedy je potrebný aj zásah vrtuľníka. Nikto si to samozrejme neželá na svojej zimnej dovolenke. No nástrah na zjazdovke je skutočne mnoho a preto by ste na cestovné poistenie nemali zabúdať. V prípade, že budete potrebovať zdravotnú starostlivosť či už priamo na zjazdovke alebo v blízkej nemocnici, bez cestovného poistenia si musíte všetky úkony hradiť sami. A verte, že hospitalizácia či nemocničné zákroky nie sú vôbec jednoduchou záležitosťou. Určite si neželáte zaplatiť tisíce Eur kvôli zraneniu na dovolenke. Pritom to môžete mať úplne zadarmo. A to vďaka cestovnému poisteniu.

cestovné poistenie

Cestovné poistenie pri ceste do zahraničia si môžete jednoducho a rýchlo vybaviť na axa-assistance.sk. Cestovné poistenie od Axa je dostupné pre každého a už pri cestovaní na jeden či pár dní. Cestovné poistenie nezabúdajte ani v prípade jednodňového výletu do zahraničia. Ak vás čaká cesta do zahraničia za akýmkoľvek účelom a cestovné poistenie nemáte zahrnuté v ceste pobytu, neváhajte navštíviť internetovú stránku axa–assistance.sk, kde nájdete cestovné poistenie na mieru. Nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí vám vyskladajú vhodné cestovné poistenie na váš typ pobytu.