Farebnosť, ktorá sa vás očarí

Bývate v jednom dome či byte už niekoľko rokov a všetko sa vám zunovalo? Alebo sa sťahujete do úplne nového a chcete si ho zariadiť podľa vašich predstáv? Nech už je to akokoľvek, vieme vás potešiť skvelým produktom, ktorý sa bude rozhodne hodiť do každej jednej domácnosti. Led svetlá by nemali byť nikomu neznáme, keďže sa posledné desaťročia stali súčasťou väčšiny domácností a berieme ich už ako samozrejmosť. Led svetlá však neexistujú len ako klasické žiarovky do lámp, no ponúkajú aj omnoho viac zaujímavých produktov.

základné farby

Jedným z nich je napríklad RGB led pásik, ktorý na popularite lediek len pridáva. Ide o skvelý doplnok do interiéru, ale taktiež aj do exteriéru vášho bývania. Skratka RGB pochádza z „red, green a blue“, čo v preklade znamená „červená, zelená a modrá.“ Prečo tieto farby? Ide o základné tri farby, ktoré sú potrebné na kombinovanie aj ďalších farieb. Znamená to teda, že s RGB led pásikom si môžete zasvietiť na akúkoľvek farbu. Ak chcete navodiť doma príjemnú rodinnú atmosféru, je pre vás ideálna zelená či teplá žltá farba. Naopak, ak túžite po vášni či erotike, zvoľte si červenú farbu. Možností je naozaj neúrekom a vy si môžete byť pánom atmosféry v dome.

led pásik

Okrem toho sa led pásiky používajú aj na skrášlenie vonkajšej časti domu alebo na zábradlie na balkón. Môžete si ich zakúpiť v rôznej dĺžke, od ktorej sa odvíja aj cena tohto produktu. Pásiky sa líšia aj počtom žiaroviek, a teda niekde môžu byť nahusto, inde zasa ďalej od seba. Konečný výber však záleží len od vás a vašich preferencií.

Cena led pásikov sa líši, keďže závisí od rozmerov a iných dôležitých parametrov. Všetky sú však výhodné a kvalitné, tak sa nemusíte báť, že by vás sklamali. Ak si chcete spestriť domácnosť a dodať jej iný rozmer, rozhodne je kúpa a používanie RGB led pásov pre vás skvelá možnosť.