Kúzlo tantry

Tantrizmus je indický filozofický smer, o ktorom sa hovorí, že ľudstvo poznalo už cez 5 000 rokov ako v tajnosti udržiavaný smer. Tantrici chápu ľudskú nahotu ako najväčšiu prirodzenosť človeka a sexuálne spojenie muža a ženy – vzájomných protikladov, ako posvätný akt a cestu ku konečnému vykúpeniu.

Väčšina ľudí si preto ihneď chybne mysli, že tantrické masáže sú akýsi druh erotickej služby a tantrické salóny sú obdobou erotických salónov, respektíve sú to erotické salóny berúce na seba menej hanlivé, spoločnosti prijateľné názvy, ktoré však vo svojej podstate poskytujú erotické služby za finančný obnos.

Tantra masáž

Zásadne sa mýlia! V oboch prípadoch – tantrických i erotických salónoch, ide o vzrušenie a uvoľnenie zákazníka, to je pravda. Avšak kým v erotických salónoch ide o uspokojenie prostredníctvom pohlavného styku, pri tantrických masážach sa vzrušenie navodzuje pomalou hudbou, sviečkami, miestnosťou ponorenou do prítmia. Pri tantrických masážach nedochádza medzi zákazníkom a masérom k žiadnemu pohlavnému styku!

Vyškolené masérky a maséri dobre vedia, čo robia a do raja eufórie Vás privedú za pomoci pomalých, premyslených a zmyselných dotykov. Dbajú na Váš komfort, preto pred samotnou masážou podstúpite dialóg, v ktorom sa priebežne poinformujte o tom, čo bude ako prebiehať, prípadne prezradíte svoje predstavy a žiadosti.

Tantra masáž

Pýtate sa, v ktorom salóne budú k Vám takí ohľaduplní? Salón Bratislava Tantra je špičkou vo svojom obore. Nielenže mate na výber celkom z trinástich najrôznorodejších masáží, z ktorých si odnesiete nielen uvoľnenú myseľ a telo, ale i nezabudnuteľný zážitok, pred samotnou masážou si sami vyberiete jednu z ôsmych krásnych mladých Tantra Ladies, ktorá sa o Vás postará najlepšie ako bude riešiť.

Minimálna dĺžka masáže je individuálna u každého typu masáže, avšak všeobecne je najkratšia 45 minút, najdlhšie trvanie 2,5 hodiny.