Očakávané videohry pre rok 2018

S mnohými novými videohrami ste už asi mnohí zoznámení. Máte ich už možno u seba doma v konzole, alebo v počítači. Pravdepodobne sa však skôr jedná o hry z roku 2017, avšak ja v článku zájdem o trochu ďalej. Pozrieme sa, čo nás v tomto smere čaká tento rok, nahliadneme spolu do blízkej budúcnosti. Každý rok prinesie nejaké tie zaujímavé a v niečom výnimočné videohry, ktoré zaujmú o niečo viac. Ako tomu bude tento rok? Dočkáme sa priemeru, prepadákov, alebo opäť niečoho nového? V podstate zakaždým sa nájde hra z každej tejto kategórie. Zrejme tomu tak bude i v roku 2018. No mal by som ísť konkrétne k veci a spomenúť tie, o ktorých sa už začína vravieť a sú k nim i dostupné trailery.
Očakávené hry pre rok 2018

panáček

A Way Out
O tejto hre sa vraví už od minulého roku, patrí k tým najočakávanejším. Hlavným dôvodom je fakt, že hra bude v niečom iná, prinesie nám niečo nové. Avšak v pozitívnom zmysle slova, vyzerá to sľubne. Pôjde o ko-operačnú hru, ktorá je ideálna pre dvoch hráčov, tentokrát z väzenského prostredia! Ako hráči ovládate dvoch spoluväzňov, ktorým pomáhate pri ich úteku, dej a samotný gameplay pôsobí ako akčný triller plný napätia. Jediným mínusom je možno fakt, že hra nebude obsahovať mód singleplayer. Ale to už dnes už nie je problém, zahráte si s niekým cez multiplayer, alebo s kamarátom u Vás doma.

God of War
No kto by tento titul nepoznal? Svoju kariéru začal ešte na PS2 a jednalo sa vôbec o jeden z tých najlepších titulov dostupných pre Playstation a to už je čo povedať! Názov sa od prvotného nezmenil, avšak všetko ostatné, včetne deja, áno. Nový God of War bude dostupný pre PS4, takže okrem perfektnej hrateľnosti čakajte i úchvátné grafické spracovanie, aké nám verzia pre PS2 nemohla doprajať.

ovladač

Days gone
Filmy, no dnes skôr videohry z prostredia zombie apokalypsy, sú dnes dosť populárne. Táto hra pre PS4 bude niesť podobný nádych, ocitnete sa vo svete, kde Vás bude ohrozovať nespočetné množstvo „Freakers“, čiže akýchsi strašidelne vyzerajúcich „ľudí“, ktorých nakazil vírus. A verte mi, bude ich veľmi, veľmi, veľa,… utiecť nebude ľahké. Hra je vhodná pre hráčov, ktorí majú radi takmer nekončiacu akciu.