Príprava tantrickej masáže

Tantrické masáže patria medzi senzuálne masáže, ktorých úlohou je zrelaxovať telo a ducha pomocou masáže. Masáže a dotyky sa odohrávajú aj v intímnych partiách. K tantrickým masážam neodmysliteľne patria aj masáže v intímnych partiách, u mužov aj u žien. Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ Bratislava ponúka tantrické masáže v centre Bratislavy. Na stránke upozorňujú na niektoré veci, ktoré je potrebné vedieť pred príchodom na masáž. Pred návštevou je potrebné prísť aspoň jednu hodinu vopred. Z hygienických dôvodov sa tantrické masáže nemôžu poskytovať ľuďom s kožnými chorobami. Dôležité je aj upozornenie – neposkytujú masáže klientom, ktorí sú pod vplyvom alkoholu. Veľmi dôležité je aj upozornenie pre menej prispôsobivých klientov – v masážnom salóne sa NEPOSKYTUJÚ sexuálne služby.

Ukážka sárongu

Ako prebieha tantrická masáž? Klient sa musí objednať, objednáva sa online. Pri online objednávke je možnosť, prakticky povinnosť, vybrať si masérku, ktorá klienta bude v ten deň masírovať a robiť mu alebo jej spoločnosť. Pri príchode na masáž klienta čaká ponuka kávy alebo čaju. Podávajú sa najmä pre vyostrenie zmyslov, aby si klient stopercentne užil/užila tantrickú masáž. Pri programoch Special tantra, Magic tantra a Couple tantra sa podáva víno, prípadne sekt. Po zoznámení sa s masérkou prichádza na samotnú tantrickú masáž. Pred samotnou masážou je dôležité obliecť sa do sárongu – je to kus látky, ktorý sa používa ako sukňa.

Namaste rituál

Nosia ho aj muži a aj ženy. Pred samotnou masážou sa ale dbá na hygienu. Preto je podmienkou pred masážou osprchovať sa. Po skončení masáže je klient ponechaný v samote, aby si naplno využil/využila zážitky tantrickej senzuálnej masáže. Súčasťou tantrických senzuálnych masáží je aj namaste rituál. Tento rituál je rozšírený najmä v Indii, kde sa to berie ako vyjadrenie vďaky. Najznámejším prejavom namaste rituálu je spojenie rúk v oblasti srdca. Účelom rituálu je zjednotiť telo a dušu. Prakticky je to aj úlohou tantrických senzuálnych masáží.