Šetriť financie, energiu aj životné prostredie je našou prioritou

Správne sa rozhodnúť, to znamená vybrať si produkty v súlade s požiadavkami súčasných trendov a podľa zákonov či noriem, ktoré platia. Tie sa však upravujú podľa potrieb trhu s prihliadnutím na úsporu energií, výzvou sú výrobky šetrné k životnému prostrediu a zároveň s dlhou životnosťou. K výrobkom, ktoré tieto nároky spĺňajú, môžeme zaradiť aj LED svetla Ledprodukt.

Úspora energie je cieľom nás všetkých

Nehovoríme o žiadnom novom produkte, LED technológia je tu už dlhšie a výrobky, vyrobené týmto spôsobom, využívame už zopár rokov. Poznáme ich ako LED trubice, žiarovky, panely, reflektory alebo pásiky a svoju funkciu plnia už v tisíckach priestorov v bytoch, administratívnych či nákupných alebo športových budovách, ale aj pri osvetľovaní exteriérových plôch. Sú známe až troma odtieňmi bielej farby, neutrálnej, teplej a studenej, ale RGB systém ponúka aj široké farebné spektrum.

Vstupná investícia pri kúpe týchto svietidiel je vyššia ako pri predchádzajúcich typoch, ale zase sú zárukou rýchlej návratnosti financií. Vyrábajú sa vo viacerých výkonoch, vďaka čomu sú vhodné aj do pozície hlavného svetelného zdroja, výborne sa však osvedčili ako doplnkové či náladové osvetlenie, lebo umožňujú pohrať sa s ich intenzitou, nastaviť napríklad plynulý prechod medzi jednotlivými farbami či odtieňmi alebo tiež vybrať si funkciu stmievania, všetky tieto pokyny je možné zadávať aj diaľkovým ovládačom.

Osvetliť zaujímavými efektmi sa dá takmer všetko

LED žiarovky sú zasa kompatibilné s halogénovými, vyrábajú sa s rovnakým typom pätice, čo umožňuje výmenu iba žiarovky v lampe či lustri namiesto kúpy nového celého svietidla. Zákazníci si tieto produkty môžu zaobstarať aj v eshope LEDprodukt s.r.o., kde majú záruku, že všetky ponúkané výrobky budú kvalitné, žiarovky nebudú po vypnutí ešte slabo blikať alebo svietiť, čo sa stáva pri lacných produktoch. Od roku 2011, kedy tento eshop vstúpil na slovenský trh, si získal už svoje postavenie a aj mnoho spokojných zákazníkov, ktorí mu dôverujú.