Sex priváty – diskrétnosť na prvom mieste.

Erotické salóny sa v minulosti niekedy nazývali aj „verejné domy“, pričom už samotný názov charakterizoval aj priestor týchto ponúkaných služieb. Išlo o verejne dostupné budovy, kde ženy poskytovali sexuálne služby za finančnú odmenu. V minulosti boli tieto miesta v centre mesta a tešili sa aj aspoň minimálnej vážnosti. Služby tam boli vlastne verejne dostupné, nikto nemal potrebu niečo skrývať. Neskôr sa tieto miesta tak ako ich poznáme dnes presúvali na perifériu miest, kde neboli až tak na očiach verejnosti. Ale názov „verejné domy“ im už ostal.

erotický salón

Presným opakom čo a týka názvu, sú dnes obľúbené sex priváty. Pojem privátny znamená, že tieto služby prebiehajú v súkromí poskytovateľky sexuálnych služieb. Služby sú v podstate rovnaké, no u sex privátov sa zmenil priestor, kde sexuálne aktivity prebiehajú. Aj táto nepatrná zmena vyvolala na Slovensku nevídaný záujem o tieto služby. Tak napríklad páni z Popradu si nájdu krásne ženy vo svojom okolí, ktoré ponúkajú platené sexuálne služby na internetových stránkach sex privát Poprad privatportal.sk. A tou najvýraznejšou výhodou, ktorú oceňuje väčšina mužov, je diskrétnosť poskytovaných služieb. A nielen diskrétnosť, ale aj príjemné súkromné prostredie, ktoré je väčšinou klasickým domovom dámy, ktorá takto ponúka svoje služby. Takýmto miestom sú dnes najčastejšie panelákové byty alebo niekedy aj prenajaté rodinné domy.

zvodná žena

Takže pri návšteve sex privátu sa cítia klienti naozaj bezpečne, a to bez zbytočných pohľadov okolia. Práve tento detail často odrádzal mnohých mužov od návštevy „vykričaných“ erotických klubov. Neosobná atmosféra, kde sa schádzalo množstvo klientov v rovnakom čase nevyhovovala väčšine pánov, ktorí si takto nedokázali vychutnať požadovanú vzrušujúcu atmosféru s krásnou dámou. Dnes sex priváty takmer úplne eliminovali nepríjemné stretnutia mužov, ktorí sa poznali a stretnutia na takýchto miestach boli pre nich maximálne nepríjemné.