Šialené fakty trochu inak

V dnešnej dobe je alergia dosť častá. Napríklad na zvierat , peľ, alebo rôzne druhy ovocia. No viete si predstaviť že by ste boli alergicky na svoje vlastné dieťa alebo na cvičenie ? Ak by Vás táto temä zaujala prilietajte si dnešný článok Top fakty o ktorých ste nevedeli.

děti

Alergia na vlastné deti – Tak takouto vzácnou alergiou trpela Angličanka , a po pôrode bola zo svojím manželom veľmi šťastná že sa im narodil zdravý syn. No o nejaký čas sa táto Angličanka stala veľmi nešťastnou . Keď jej doniesli synčeka a priložili ho k telu zacítila na svojej pokožke nepríjemné svrbenie. Po chvíle na  sa na  jej tele vyhádzali až krvavé pľuzgiere. Nikto jej nevedel povedať prečo , až neskôr je lekári oznámili že trpí alergiou na svojho vlastného syna , a nemôže sa ho ani dotknúť. Alergiu ktorú m je veľmi vzácna , a jej imunitný systém totižto napadá svoje vlastné bunky.

Avagenická žihľavka – je to alergia na vodu a trpí ňou jeden človek z 25 – tých miliónov na svete. Nemôžete sa umývať , a veľmi rýchlu a ľadovú sprchu si doprajete len raz za týždeň. Vaše telo sa vždy po dotknutí vody z kožou sa zafarbí do červena. Ak by ste ostali dlho vo vode pľuzgiere Vám začnú krvácať a svrbenie by bolo veľmi nepríjemné.

mobil

Alergia na modernú technológiu – Pre mnoho ľudí používanie mobilného telefónu , ohrievanie v mikrovlnnej rúre , alebo jazda v automobile je súčasťou života v 21. storočí. Avšak toto neplatí pre ženu menom Debi Ktorá je totižto alergická na modernú technológiu . Táto žena je tak citlivá na elektro magnetické polia alebo takzvaný smog vytvorenými počítačmi , mobilným telefónmi , alebo niektorými automobilmi že sa na jej  tele vytvoria príznaky . Viečka jej napuchnú 3 krát viac ako je ich normálna veľkosť. A je to sprevádzané kožnými bolestivými vyrážkami na celom tele. Lekári ešte nevedia zdôvodniť tento druh alergie , no vo svete trpí tou to alergiou asi 500 ľudí.