Tipy ľudí pri nakupovaní

Poznáte to z existujú mnoho tipov ľudí pri nakupovaní a dnes si prečítate o pár z nich . Našli ste sa nejakom ?

Rýchle nakupovanie
Prídete do obchodu , a len zoberiete to čo potrebujete a zaplatíte . Takéto rýchle nakupovanie uprednostňujú ľudia ktorý zaspali a ponáhľajú sa do práce , alebo tí  ktorý počas dna sa nestíhajú najesť.

košík

Nakupovanie so zoznamom
Doma vám chyba dosť veľa veci a vám neostáva nič len si spraviť nákupný zoznam . Je to poriadku keď si ho spravíte z vtedy kúpiť všetko ,a dokonca aj to čo nepotrebujete. Môže sa stať že zo zoznamu niečo zabudnete a budete sa musieť vrátiť spať do obchodu .

Nakupujem čo chcem
Prídete do obchodu a vyberať to čo vám chutí alebo na čo máte chuť , a niekedy zabudnete na to čo Vám doma chyba. Vyberiete sa n nákup a neviete čo máte kúpiť tak vyberáte to čo Vám práve prišlo do rúk.

Nákupca kontrolór
Na dátum spotreby je dobrá sa pozrieť ale sú ľudia ktorý na tento dátum pozerajú n každom jednom produkte na pulte. Takéto nakupovanie potom trvá aj niekoľko hodín , ba aj nakupovanie do záverečnej.

Sladkosť mánia
Niektorý kašľu na potraviny a radšej si kúpia sladkosti. No čo by ste na toto povedali. No ja osobne si myslím že človek môže nakupovať čo chce ale nakupovanie sladkosti každý deň nepríde ľuďom normálne.

nákupování

Zákazník klamár
Existuje mnoho zákazníkov ktorý keď si idú kúpiť nejaký ľudový tovar napríklad rožky dajú si do vrecka viac , a pri pokladni nahlásia menej . Takým to spôsobom dokážu oklamať obchody až o niekoľko stoviek mesačné.

Zákazník hazardér
Sú aj taký zákazníci ktorý si namiesto kúpy na tovaru , zabezpečia inú cestu a to že ho ukradnú. Ľudia vymyslia rôzne spôsoby ako prepisovať tovar von z obchodu no nie vždy sa im to podarí. Predajcovia majú totiž  na svojich tovaroch ochrane čipy ktorý pri nezaplatení , a po prekročení Infra čítačkou začne pípať a vtedy je jasné že bola vykonaná zlodejčina.