Zamerajte sa na drevo

Niektorí muži si radšej ako by sa mali zamestnať v nejakej fabrike a pracovať na zmeny, založia vlastnú firmu, ktorá ich bude živiť. Presadiť sa v dnešnej dobe nie je vôbec jednoduché. Všetkého je veľa a vy tak musíte dobre porozmýšľať do čoho sa pustite. Veľké výhodu majú zruční chlapi, ktorí vedia manuálne robiť. Dnes je móda, mať radšej kvalitnejšie veci, za ktoré sú ľudia ochotní priplatiť si. Preto ak uvažujete nad domácou dielňou, skúste sa zamerať na drevo a výrobky z neho. Práve to je dnes jedným z najpoužívanejších materiálov do domácností. A rozšírené sú tiež doplnky na horské chaty, ktoré by bez drevených výrobkov nemohli stáť.

kuchyně
 
Nábytok          Drevené okná či dvere sú hitom tejto sezóny. Nehovoriac o tom, že ide o kvalitný materiál. Množstvo ľudí si dáva aj nábytok z dreva presne na mieru. Najmä kuchyne z Poľska sú dnes už out a pokiaľ dokážete zhotoviť krásne kuchynské linky o prácu sa nemusíte báť. Takisto komody, šatníka, skrinky či kuchynské stoly. Najdôležitejšie je, zaujať svojimi výtvormi a ponúkať ich na rôznych stránkach.
 
Nože                V čom sa nemusíte báť začať podnikať je výroba vreckových nožíkov. Cena jedného kusu sa pohybuje okolo 120€ podľa typu použitého dreva, ocele na čepeľ či ďalšieho materiálu. Veľkú úlohu zohrá celkový dojem a keď dokážete zhotoviť aj kožené puzdro vaše nože budú jedinečné a už stačí len zohnať klientelu. Najmä poľovníci preferujú kvalitné prevedenia a vyhľadávajú domácich výrobcov, ktorí pripravia produkt podľa ich predstáv.

psí bouda
 
Výrobky         Veľký úspech majú aj rôzne doplnky do bytu či do domu. Zamerať sa môžete na nástenné hodiny, rôzne dekorácie, doplnky do kuchyne či zaujímavé, štýlové taburetky z dreveného materiálu. Čomu sa málo ľudí venuje je výroba psích búd. Niektorí majitelia chcú pre svojich maznáčikov hotové kráľovstvo. A keď dokážete vyrobiť búdu podľa ich predstáv, zaplatia vám nehorázne sumy.