Zamilovaný muž

Pre mužov je typické správanie k žene, ktorá im ukradla ich srdce. Veľa žien si myslí, že muži neprejavujú lásku až tak priveľmi a často. Avšak len dovtedy, kým nenatrafia na chlapa, ktorý je do nej zbláznený.
Takýto muž chce byť neustále v blízkosti danej ženy. Keby môže, sleduje ju dvadsaťštyri hodín denne. Je jej oddaný ako nikomu inému, a doslova stráca kvôli nej hlavu. Je jeho stredobodom vesmíru, zmyslom života a jeho najvyššou prioritou.
Dôveruje jej ako nikomu inému. Zveruje jej všetky tajomstvá, a nikdy nemá pochybnosti, či by to mohla zneužiť alebo sa mu vysmievať.

milenci.jpg

Vždy sa neuveriteľne poteší, keď mu žena napíše, zavolá, alebo si len jednoducho naňho spomenie, keď sa zastaví v obchode a kúpi mu jeho najobľúbenejšiu čokoládu alebo hocičo iné. Takisto nemá vôbec žiadny problém rozprávať o tebe a predstaviť ťa svojim kamarátom alebo rodičom. Je hrdý na to, že práve tá žena je jeho priateľkou.
Snaží sa stále aby bola jeho priateľka šťastná, a vždy jej chce vyčariť úsmev na tvári. Nedokáže zniesť, keď sa trápi, plače, alebo ju niečo zvnútra zožiera. Vždy sa jej snaží pomôcť a stojí pri nej v každej chvíli. Podporuje ju úplne vo všetkom, ale za to jej vždy aj vyjadrí úprimný názor k danej situácií. Nezasahuje však do jej rozhodnutí a jeho priateľa môže mať v ňom plnú dôveru.

láska.jpg

Zaujíma sa o jeho priateľku, pýta sa jej aj na obyčajné maličkosti, má záujem o to, ako sa má, aký mala deň, a čo robila. Myslí svoj vzťah naozaj vážne a nepovažuje ho len za nejaký úlet. S danou ženou si vie predstaviť už plnohodnotný dlhodobý vzťah.
Osoba, ktorú si vybral do svojho života, je preňho naozaj až taká podstatná, že sa z neho môže stať naozaj žiarlivý chlap. A to len kvôli tomu, že sa bojí straty niekoho, na koho sa tak moc zaviazal. Sem tam začína ženu vo vzťahu až dusiť, avšak stačí sa o tomto probléme v kľude porozprávať, a on zistí, že tak ako miluje on, miluje aj druhá osoba jeho.