Kniha pre začínajúcich Youtuberov

Mnoho mladých sleduje stránky na Youtube a niektorí z nich sa pokúšajú pridávať na ne aj vlastné videá. Tým si dokážu aj nejaké to euro privyrobiť. Nejde o veľké sumy, ale v prípade snahy získať si väčšiu sledovanosť a popularitu a tým, samozrejme, aj vyšší príjem zo sledovanosti príspevkov, je nutné zaujať videami užívateľov v mnohých smeroch.

kniha

Aj zábava má pravidlá
Natáčanie videí a následne ich vkladanie je zábavná činnosť, ale aj tá sa musí riadiť nejakými pravidlami, aby snaha o úspech v sledovanosti na tejto najpopulárnejšej stránke priniesla nejaké ovocie v podobe zvyšovania záujmu o tieto príspevky. Nejaké návody, ako sa k tomu dopracovať, sa určite nájdu, ale náučná literatúra s tematikou a návodom ako sa stať úspešným youtuberom je už spracovaná aj knižne a dostáva sa postupne na pulty kníhkupectiev.

Pre každého, kto má záujem
Brett Juilly je autorom jednej takej knihy a jej názov je Ako točiť skvelé videá pre Youtube.
Momentálne je táto kniha k dispozícii iba s prekladom do Češtiny, ale to zrejme nebude žiadny problém, pretože nehovoríme o nijako náročnej literatúre, ale len o akomsi obrázkovom návode, podaný zábavnou formou. O tom svedčí aj veková kategória užívateľov, pre ktorú je určená, je to 8-12 rokov. Ale v prípade, že nie ste ešte majstrom vo vkladaní videí alebo za sebou nemáte ešte vklad na stránku ani jedného či máte pocit, že ešte máte v tomto smere mnoho rezerv a témy spojené s Toutube vás zaujímajú, tak potom je táto kniha určená aj do vašich rúk. Ide o zábavné čítanie, oddychové, s mnohými radami a typmi, ktoré vám určite prídu vhod. Cena diela je takisto prispôsobená jeho hodnote, dostať ju v cene 9 eur a kúpiť sa dá cez e-shopy.

intrnet

Nedajte sa zmiasť vekovou hranicou, ktorú určil Amazon, pretože všetko záleží na vašich zručnostiach a skúsenostiach s podobnými aplikáciami. Vydavateľstvo však udáva hranicu 14 rokov, ale ani to nie záväzné, no žiadnu vedeckú prácu nečakajte, skôr niečo medzi ňou a šlabikárom. Každý z užívateľov s minimálnymi skúsenosťami a znalosťami z tejto oblasti túto literatúru isto privíta.