Dopĺňať zdraviu prospešné látky je v poriadku

Rovnováha je v prírode veľmi dôležitá, a to platí aj o zdraví ľudí. Všetko, čo zjeme, ale aj urobíme, má vplyv na našu telesnú schránku, my sami vo veľkej miere zodpovedáme za to aké choroby nás postihnú a čo spôsobí napríklad prehnaná konzumácia alkoholu či nezdravých jedál, ktorými si poškodzujeme bunky, a takto narušené a poškodené sú potom zárodkom vzniku chorôb.

Zdravie je odrazom zdravého trávenia

Nikto iný to za nás nemôže urobiť, najesť sa a napiť môžeme iba my sami a to, čo vkladáme do svojich úst, by sme mali dobre zvážiť. Potrava by mala byť pestrá, kvalitná a bohatá na vitamíny či minerálne látky a podobne, no okrem nich je v dnešnej rýchlej a stresujúcej dobe vhodné pridávať do stravy aj prírodné výživové doplnky, ktoré pomáhajú ochraňovať a obnovovať bunky tela. Z mnohých výživových doplnkov sa treba zamerať na čisto prírodné produkty, zložené z morských živočíchov, liečivých rastlín či niektorých húb. Všetky starlife Nutrifit.sk prírodné doplnky do značnej miery podporujú oslabenú imunitu, fungovanie organizmu a regeneráciu buniek. Zdroje na ich výrobu nájdeme v Mŕtvom mori, v produktoch včiel, vo vitamínoch a mineráloch a podobne. STARLIFE je značka, pod ktorou sa vyrábajú doplnkové produkty zo spomínaných prírodných zdrojov a sú vhodné napríklad proti stresu a na celkovú rovnováhu organizmu, vplývajú na zlepšenie pamäti a koncentrácie, odbúravajú stres a únavu a tiež pomáhajú oddialiť starnutie.

Základ tvorí zelenina a ovocie

Fantastické účinky prírodných látok poznali už v Číne počas vlády dynastie Ming, takže ide o doplnok stravy s históriou. Eshopy predávajú tieto produkty vo forme tabliet, pričom tie obsahujú koreň stavikrva mnohokvetého, takže nie je vhodné prípravok podávať malým deťom ani tehotným či dojčiacim ženám, neodporúča sa prekračovať stanovené množstvo tabliet a tiež treba upozorniť na to, že hovoríme o doplnku stravy, čo znamená, že v žiadnom prípade nejde o náhradu rozmanitej stravy.