Porazte nánosy na stenách kanalizácie a potrubí profesionálne

Krtkovanie je známy ľudový názov pod ktorým si mnohí predstavujú aj domáce spôsoby čistenia kanalizácie a potrubia. Správy význam krtkovania je v použití výhradne profesionálnej techniky odbornou službou na odstránenie nečistôt a usadenín na vnútornom priemere kanalizácií a potrubí.

odborné krtkovanie

Na profesionálny prístup sa môžete spoľahnúť aj v prípade non stop služby čistenie odpadov, ktorá je tu pre svojich zákazníkov nepretržite, teda 7 dní/24 hodín denne.

Ponúka Vám preventívne programy, vďaka ktorým nemusíte nikdy riešiť haváriu a takisto aj služby nonstop, ak zanedbáte prevenciu.

Usadeniny na stenách potrubia vznikajú pravidelným odtokom saponátov, čistiacich a pracích prostriedkov, mydla a iného odpadu, zachytávajú sa na vnútornom priemere, zužujú ho, čo má za následok pomalý odtok, šíriaci sa zápach, prebublávanie odpadu a nesprávnu funkciu potrubia a kanalizácie.

Akonáhle si všimnete tieto príznaky, venujte im pozornosť a oslovte službu najbližšiu krtkovania vo Vašom okolí. Prípadne využite ponúkané preventívne programy ako sú napríklad TV monitoring potrubia, ktorý Vám poskytne aktuálny prehľad o stave potrubia, vďaka ktorému uvidíte poradie dôležitosti riešenia situácie.

Trasovanie potrubia patrí takisto medzi preventívne programy a nahradí dokonca aj stratenú dokumentáciu a vždy presne odhalí miesto poruchy.

trasovanie potrubia

Krtkovanie pomocou výkonnej techniky je takisto vhodné ako prevencia alebo aj ako spôsob riešenia havárie. Nonstop služba dokáže zasiahnuť v krátkej dobe, zamedziť ďalším škodám a kvalifikovane vyriešiť havarijnú situáciu. Po lokalizovaní a oznámení rozsahu škôd a prístupnosti k objektu nastáva správny výber techniky buď čistenie vysokým tlakom vody pomocou čerpadla a to najmä v dlhých a širokých potrubiach alebo elektromechanickým spôsobom špeciálnymi frézami napríklad aj v domácnostiach.

Spoľahnite sa na efektívne a najmä rýchle riešenia.