Nagélujte si nechty

Nie každá z nás si upravuje nechty. Niektoré to jednoducho nebaví, no sú aj také, ktorým sa to veľmi páči a neustále vymýšľajú niečo nové. Nech už ide o čokoľvek, či to je farba, tvar alebo motívy na nechte. Veľkým hitom poslednej sezóny sa stali práve gélové nechty. Obľubu si našli najmä u mladých dievčat a volili ich často na spoločenské udalosti. Avšak, dnes už aj staršie dámy siahajú po géloch na nechty. Ženy si ich nechávajú pravidelne upravovať v salónoch a rozhodne to nie je záležitosťou len nejakej spoločenskej udalosti. Práve naopak. Nechty chcú mať upravené každý jeden deň.

nehty

Ak sa vám však nechce platiť množstvo peňazí každý mesiac za gélové nechty je tu aj iná možnosť. Nagélujte si nechty samé a v pohodlí domova. Môže sa vám to zdať náročné, no nie je to vôbec tak. Ja sama som si tým prešla a vyskúšala si to. Budete na to potrebovať zopár vecí ale určite to nie je ani finančne náročné. Základom je UV lampa, ktorá slúži na vytvrdenie gélu na nechtoch. Na internete ich nájdete mnoho, no sú veľmi drahé. Čo tak ale skúsiť Ebay? Tam nájdete niekoľko ponúk a viem vám potvrdiť, že fungujú naozaj dobre. Stoja iba pár eur, takže rozdiel určite pocítite.

červené nehty

Na tejto stránke si môžete nakúpiť aj gély na nechty. Ak sa vám však nechce čakať tak dlho na internete nájdete aj gély za prijateľné ceny od slovenských dodávateľov. Budete potrebovať pilníky, ktoré sú dostatočne tvrdé, ďalej odstraňovač gélu a nail prep. Neil prep vyzerá ako lak na nechty a slúži na lepšie priľnutie gélu na nechty. V prvom rade zbrúsite vrchnú časť nechtu. Podotýkam, že len jemnú vrstvu! Tak aby bol nech matný. Potom necht vydezinfikujete a odstránite nechtovú kožtičku.
Potom už stačí naniesť nail prep a následne na to gél na nechty. Existujú one-step gély na nechty, takže sa nemusíte trápiť s miliónmi gélov a vrstiev. Nanesiete ako lak, necháte vytvrdnúť a nechty vám vydržia tri až štyri týždne!