Striebro vás nikdy nesklame

Skrášľovanie baví ženy v každom veku, chcú sa cítiť príťažlivo a urobia preto maximum. Štýl odievania je základ, no nebol by dokonalý, ak by mu chýbali doplnky. Tam zaraďujeme kabelky či bižutériu a šperky. A práve tie dokážu aj z jednoduchého outfitu vyčarovať zaujímavý celok. Narodeniny, meniny, jubileá či výročia sú vhodným okamihom na to, aby ste ženu obdarovali vhodným šperkom, zlatým alebo strieborným. Žiadna žena im neodolá, pretože tvoria základ pri dotváraní jednotlivých outfitov. Zlato je cenný kov, no vyzerá vznešene a luxusne, takže po ňom ženy siahajú v slávnostnejších chvíľach, naopak, lacné strieborné náušnice striebro je univerzálnejšie, pretože sa hodí ku každému štýlu, ba dokonca existujú luxusné a extravagantné strieborné šperky, ktoré sú vhodné aj na večerné príležitosti, a práve preto sa stalo oveľa obľúbenejšie.

wedding-earrings-white-surface_131240-1570

Zo striebra sa vyrábajú náušnice, retiazky, prstene, náramky a celé súpravy, ktoré sú určené buď na denné nosenie alebo na špeciálne príležitosti. Na internetových stránkach je pestrá ponuka šperkov s rýdzosťou 925/1000 a puncovou značkou strieborných náušníc rozličných tvarov, kde nájdete kruhy, kosoštvorce, ovály, visiace či pletené, jednoduché bodky alebo zložitejšie výtvory s extravagantnejším nádychom zdobené kamienkami či kryštálikmi. Určené sú na denné nosenie, ale aj do spoločnosti, stačí si len správne vybrať a dobre ich skombinovať s ostatným oblečením.

beautiful-woman-with-jewellery-fashion-concept_85869-4722

Platí jednoduchá zásada, že k nevýraznému, jednoduchému oblečeniu sa hodia výraznejšie a zdobenejšie náušnice, ktorý ho pozdvihnú a dodajú mu nádych elegancie. Pri šatách, ktoré sú samotné šperkom, treba voliť nenápadné náušnice, aby nenarušili celkový výzor a krásu šiat. V opačnom prípade by sme pôsobili prezdobene a pôvodný zámer by nám nevyšiel. Strieborným náušniciam sa však vyhýbať nemusíte, treba len odhadnúť mieru a vybrať na danú príležitosť tie, ktoré vám pristanú a vyzdvihnú vašu osobnosť.