Tantra masáže Bratislava

Priamo v centre mesta Bratislava Vás radi privítame v našom salóne Tantra Diamond Bratislava. U nás sa venujeme tantra masážam. Uvítame Vás v príjemnom prostredí salóna v ktorom nájdete krásne a šikovné tantra masérky. Tantra je vykonávaná špeciálnou technikou, pri ktorej pocítite celkové uvoľnenie tela a mysle. Tantra masáže sú v našom salóne vykonávané špeciálne školenými masérkami, ktoré sa o Vaše pohodlie postarajú od začiatku až do konca. Tantra masáž by mal vyskúšať skutočne každý, kto sa potrebuje uvoľniť a odreagovať.

relax masaž

Či už máte v práci stres, zhon, napätie, alebo práve zažívate nejaké nepríjemné životné udalosti a potrebujete sa uvoľniť nie len na tele aj po duševnej stránke. V našom salóne Vás radi uvítame jednotlivo ako aj v pároch. Samozrejme kladieme vysoký dôraz aj na terajšie pandemické opatrenia, preto sú naše masérky a ostatný personál patrične vybavený hygienickými ochrannými materiálmi a taktiež je dostupný aj antibakteriálny prípravok pre klienta. Používame jednorazové plachty a pred vstupom do salóna Vám bude nameraná telesná teplota. Pred návštevou je nutné si vybrať online tantra masérku, ktorá sa Vám bude venovať od začiatku až do konca. Tá Vás už bude očakávať.

sexualna maserka

Na privítanie Vás ponúkneme občerstvením v podobe kávy či čaju. Po krátkom zoznámení s masérkou Vás už čaká to, kvôli čomu ste k nám zavítali. Na úvod je pre Vás pripravená príjemná sprcha, ktorá Vám poskytne uvoľnenie a 100% hygienu na ktorú je u nás kladený vysoký dôraz. Po príjemnej sprche sa už môžete v pokoji oddávať a vychutnávať si masáž. Masáž sa vykonáva vo vkusných priestoroch, kde ju bude sprevádzať príjemná hudba a vôňa. Zažijete príjemný relax a uvoľnenie. Tantra masáže Bratislava Vám poskytnú pôžitok, uvoľnenie a relax. U nás sa zregenerujete po každej stránke. Na znak toho, že si každého klienta vážime, Vás odmeníme po masáži malým darčekom.