Uzatvárateľné sáčky

Uzatvárateľné sáčky, alebo „ZIP“ sáčky sú opakovateľne využiteľné pevné plastové obaly vhodné na balenie drobných alebo väčších predmetov. Tým, že ich zväčša nevyužívame jednorazovo ale opakovane, sú zároveň šetrné voči prírode.

V čom spočíva ich výhoda?

Udržia Vám Vaše „poklady“ pekne pohromade bez toho aby sa vysypali alebo znehodnotili tým, že ich dokonale ochránia pred vlhkom alebo prachom. Sú vodeodolné a vzduchotesné a tým sú predmety v nich v bezpečí.

Kde všade ich môžete využiť?

resealable-plastic-bag-6380424_960_720

V kuchyni – využiť ich môžete na bezpečné uskladnenie sypkých pochutín ako sú čaje alebo sušené bylinky bez obáv, že stratia svoju vôňu a kvalitu. Sú praktickým pomocníkom na uskladnenie sušienok predávaných vo veľkých nepraktický obaloch, ktorým zanechajú ich čerstvosť a chrumkavosť. Taktiež sú veľmi vhodné na uskladnenie liekov, väčšie rozmery aj na uskladnenie pečiva, ku ktorému neprenikne vlhko a vzduch.

V detskej izbe – určite majú aj Vaše ratolesti množstvo drobných predmetov ako sú korálky alebo drobné ozdoby s ktorými pracujú pri svojich kreatívnych chvíľach. Dievčenské izby sú plné sponiek, gumičiek a ozdôb do vlasov, tie chlapčenské zas plné plastových súčiastok z ich detských dielničiek. Vďaka ZIP sáčkom im dokážeme tie pre nich tak dôležité veci udržať pokope a zároveň oddelené a prehľadne usporiadané – už nemusia byť rozhádzané po všetkých častiach ich izbičiek.

V dielni – skrutky, klince, matice – všetky súčiastky, ktoré má každý správny domáci kutil vo svojej dielni alebo kufríku môžu byť prehľadne uložené, takže už nebude potrebné prehrabávať sa v hromade drobných potrieb, ktoré potrebujete na opravy svojej domácnosti.

cookies-6380436_960_720

Vybrať si môžete z uzatvárateľných sáčkov trinástich veľkostí v baleniach sto alebo tisíce kusov. Na výber máte ZIP sáčky klasické, ZIP sáčky s dierkou (ktoré si môžete aj s ich obsahom niekde zavesiť), či ZIP sáčky s posuvným zipsom.