Viac miesta a viac zábavy pre deti

Ak máte doma deti, tak určite poznáte večný neporiadok, neustále zakopávanie o hračky a podobne. V maličkom byte aj keď sa snažíte tieto veci a hračky upratať, vždy bude váš byt vyzerať preplnený a tým pádom to bude pôsobiť ako neporiadok.

lože

No kam s tými všetkými hračkami? Ak už nemáte kam dávať tieto hračky pretože máte všetky skrinky plné, umiestnite ich na vrch vstavaných skríň, kde sa k nim vaše deti nedostanú, no stále ich je vidieť. Ďalším vhodným riešením je odkladanie hračiek do väčších krabíc a odložiť ich, respektíve ich schovať pod posteľ, no znova sme nevyriešili to, že ich je vidieť. Posteľ v detskej izbe zaberá najviac miesta a tým pádom sa deti nemajú kde hrať a posúvajú sa tak do obývačky či kuchyne a robia neporiadok tam. Preto je vhodné zakúpiť pre vaše deti posteľ iného typu, keďže tá klasická zaberá veľa miesta.

Už roky rokúce existuje riešenie pre takéto malé izby, kde býva viacero detí. Na mysli máme poschodové postele, ktoré dokážu ušetriť dostatok miesta, kde sa vaše deti môžu hrávať. Na trhu je nespočetné množstvo druhov, od tých klasických až po také, ktoré zaručujú súkromie pre každého. Takáto posteľ je položená v strede a každé dieťa si ľahne z inej strany a zároveň sú oddelené telom postele v strede. Poznáme aj postele v podobe rôznych známych rozprávkových postavičiek, ako napríklad v podobe princezien či autíčok, vieme nájsť aj kombinované pre chlapca a dievča. Vyberajte posteľ podľa pohlavia vášho dieťaťa a taktiež podľa ostatného zariadenia v izbe, tak aby vám ladila k ostatnému nábytku.

dětský pokohj

No v móde v posledných rokoch sú takzvané vysúvacie postele, ktoré majú dostatok úložného miesta pre už spomínané množstvo hračiek. Takáto posteľ síce zaberie miesto v izbe, no schová ostatné veci, ktoré sa momentálne nepoužívajú a tak sa tiež uvoľní miesto pre hranie vašich detí. Tieto postele sú riešením pre deti, ktoré sú už väčšie a nechce sa im liezť rebríkom na poschodovú posteľ, či tlačiť sa tam.