Využite nás pre zrušenie spoločnosti na Slovensku a aj v Česku. Keď sa prevádzajú obchodné podiely dochádza ku zmene spoločníka a tiež konateľa a sídla, aj obchodného mena. My Vašu spoločnosť prevezmeme a o všetko sa postaráme. K rušeniu spoločností dochádza pomerne často. Je to potrebné, keď spoločnosť prestane plniť svoj hlavný účel. Avšak aj napriek tomu spoločnosť ďalej existuje, čo teda znamená, že je naďalej plniť administratívne povinnosti a je potrebné sa o ňu ďalej starať a spravovať ju. To môže robiť aj iný majiteľ, ak sa vytvorí zmluva o prevode obchodného podielu. O to, aby spoločnosť bez záväzkov sa postaráme do piatich pracovných dní a to len za 290 eur.

podanie rúk

Ak sa potrebujete zbaviť nečinnej alebo aj zadlženej spoločnosti, radi Vám pomôžeme tento problém vyriešiť. Všetko zabezpečíme prostredníctvom prevodu obchodných podielov. Všetko do piatich pracovných dní. Následne zabezpečíme aj likvidáciu danej spoločnosti. Cenovú ponuku vypracujeme individuálne na mieru Vám, stačí ak nám zašlete IČO danej spoločnosti. Pri prevode zabezpečíme vypracovanie zmluvy o prevode, zápisnicu z valného zhromaždenia a aj žiadosť o súhlase správcu dane. Je jedno, odkiaľ ste, my využívame služby notárov po celom Slovensku.

zmluva

Všetko prebieha elektronicky, lebo disponujeme zaručeným elektronickým podpisom. Všetko preto aby sme Vám ušetrili čas. Postup je nasledovný. Najskôr nám zašlete IČO a informácie o Vašej spoločnosti. Potom Vašu spoločnosť analyzujeme a kontaktujeme Vás s konkrétnymi podmienkami. Keď sa všetko odsúhlasí, vystavíme Vám faktúru. Okamžite Vám zašleme vyhotovené dokumenty. Všetko sa overí a dokumenty sa zašlú na podajú na súd. Súd rozhodne do piatich pracovných dní. Potom prevezmeme potvrdenie o vykonaní zápisu, ktoré Vám obratom zašleme. Nestrácajte čas a pozrite si naše stránky prevod obchodného podielu účtovanie.